Rekonštrukcie bytov

 

Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá komplexnou stavebno - obchodno - montážnou činnosťou pod ktorú spadá aj kategória Rekonštrukcie bytov.

 

Rekonštrukcie bytov :

Najčastejšie pracujeme na kompletných rekonštrukciách bytov počnúc odstránenia tapiet , omietok , maľovky , rekonštrukcie kúpeľne a WC , položenie obkladu a dlažby , zníženie stropov sadrokartónom , položenie plávajúcich podláh , prerobenie vody a elektriky , odstránenie starých zárubní a montáž nových , demontáž starej sanity a montáž novej ...

 

Renovácia kúpeľne :

To je druhá najčastejšia činnosť kvôli ktorej nás kontaktujú zákazníci. Veľa majiteľov bytov a domov má v kúpeľni a WC ešte staré komunistické obklady / zelené , modré alebo biele / umýva sa v starej kovovej vani a používa 30 ročné WC. Samozrejme si to uvedomujú a preto nás kontaktujú. Každý zákazník si predstavuje svoju novú kúpelňu ako z katalógu. Dnes už zákazníkom vo väčšine rekonštrukcií neide o jednoduchú a rýchlu rekonštrukciu / do 5 dní ako prezentuje naša konkurencia /.Zákazník si vyžaduje od stavebnej firmy komplexný servis od bezplatného poradenstva , vypracovania návrhu , kompletného zabezpečenia materiálu , odvozu odpadu , kompletnú renováciu až po upratanie. Čiastočne musíme oponovať reklame typu rekonštrukcie do 5 dní. Pretože použité stavebné technológie a materiály potrebujú čas na vyzretie a dovtedy by murár na konkŕetnej časti práce nemal pokračovať.Treba si uvedomiť že urýchlenie práce a nevyzretie materiálov si prináša svoju daň  v podobe kratšej životnosti a esetiky.

 

Príklad pár materiálov a dobe zretia :

 

Lep + sieť cca 24 Hodín

Murovaná priečka cca 24 Hodín / podľa použitého materiálu /

Omietka a stierka 24 Hodín /podľa typu použitého materiálu /

 

Zákazníkovi sa snažíme bezplatne poradiť najrozumnejšie riešenie týkajúce sa jeho zákazky..

Pracujeme na malých , stredných aj veľkých zákazkách.

Miestom nášho výkonu práce je hlavne Bratislava a okolie ale často pracujeme po celom Slovensku


 

Prosím pozrite si našu fotogalériu prác :


 

 

Fotogaléria: Rekonštrukcie bytov